HAZIRLIK MAÇLARI

11 Ocak 2017 Çarşamba

Bu Hafta Sonu Oynanacak Maçlarda Ertelendi.

Bu Hafta Sonu Oynanacak Maçlarda Ertelendi.

Konya'yı etkisi altına alan olumsuz hava koşulları Konya ASKF,'nin hafta sonu oynanacak olan müsabakaları bir kez daha ertelemesine sebep oldu.
Konya ASKF, internet sitesinden yaptığı açıklamada, geçtiğimiz hafta sonu olduğu gibi 14-15 Ocak tarihlerinde de karşılaşmaların ertelendiğini duyurdu. 

Konya ASKF'den yapılan açıklama şu cümlelere yer verildi;
"Amatör futbolda yeni erteleme. İlimiz merkez ve ilçelerde devam eden olumsuz hava-saha şartları nedeniyle hafta sonu 14-15 Ocak 2017 Cumartesi-Pazar oynanacak tüm amatör küme futbol müsabakaları ertelenmiştir. Buna göre hava-saha şartlarına göre ertelen tüm maçların fikstürü kaydırılmış olup tüm maçlar kaldığı yerden başlayacaktır. Ayrıca; 21-22 Ocak Cumartesi-Pazar gününe ertelenen müsabakalar yine oynanamazsa ilçelerde ki tüm maçlar, 25-26 Ocak 2017 Çarşamba-Perşembe günleri kesin olarak Konya merkez sahalarda oynatılacaktır."

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.