HAZIRLIK MAÇLARI

7 Ocak 2017 Cumartesi

BozüyükVitra kampı sona erdiBölgesel Amatör Lig 12.Grup iddaalı takımlarından BozüyükVitraspor takımının Antalya GrandParkLara'da devam eden on günlük kampı sona erdi.
İlk devre oynadığı başarılı müsabakalarla taraflı tarafsız tüm sporseverlerin sempatisini ve beğenisi kazanan BozüyükVitra takımı fikstür avantajı ile 3.Lig neden olmasın diyor.İlk devre 3.Lig hedefleyen tüm takımlarla deplasmanda oynamasına rağmen mağlubiyet almadan evine dönen Bilecik temsilcisi ikinci yarıda evinde ağırlayacağı rakiplerini tek tek devirmek ve taraftarlarını sevince boğmak istiyor.BozüyükVitraspor takımı çalışmalarına müsabakalarını oynadığı Bozüyük ilçe stadyumunda devam edecek.Bilecik temsilcisi ikinci yarıya evinde oynayacağı Çorluspor1947 müsabakası ile taraftarlarına merhaba diyecek.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.