HAZIRLIK MAÇLARI

18 Ocak 2017 Çarşamba

Boccede Afrika Şampiyonasını Türk hakemler yönetecek

Boccede Afrika Şampiyonasını Türk hakemler yönetecek
25-28 Ocak tarihlerinde Cezayir'in Mostaganem şehrinde yapılacak ilk Afrika Bocce (Raffa) Şampiyonasını Türk hakemler yönetecek. 


Uluslararası Federasyon tarafından görevlendirilen hakemlerimiz Bayram Çalık ve Mutlu Berik, ilk kez düzenlenen şampiyonayı yöneterek tarihe geçmiş olacaklar. Konuyu değerlendiren Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu Başkan Vekili Doç. Dr. Mutlu Türkmen, "Türkiye olarak artık Dünya Boccesinde her sahada söz sahibiyiz. Son Dünya şampiyonasının başhakemliğini Ali Allı yapmıştı. Şimdi ilk Afrika Şampiyonasında da deneyimli iki hakemimiz görev yapacak" dedi. Türkmen, 2024 Olimpiyat Oyunlarına aday olan Bocce için Afrika Şampiyonasının düzenlenmesinin de önem taşıdığını dile getirerek, "Boccenin olimpiyat adaylığı sürecine katkı sağlayacak bu organizasyonda etkin bir biçimde yer aldığımız için son derece memnunuz. Bundan sonra da her alanda etkili olmaya devam edeceğiz" dedi. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.