HAZIRLIK MAÇLARI

26 Ocak 2017 Perşembe

BİRLİK SPOR KULÜBÜ DOSTLUK GECESİ YAPILDI.

BİRLİK SPOR KULÜBÜ DOSTLUK GECESİ YAPILDI.
Küçükçekmece İlçesininin güzide kulüplerinden olan Söğütlüçeşme Birlikspor 6.Geleneksel birlik beraberlik gecesinde bir araya geldiler.


Söğütlüçeşme Bir düğün salonunda gerçekleşen geceye Küçükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetler Müdürü Oktay Kurt, Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk, Söğütlüçeşme Mahalle Muhtarımız Turgut Maden, Eski Meclis üyesi Hikmet Kişrmiroğlu, Söğütlüçeşme Birlikspor Kurucu Başkan Osman Ünal, eski Başkan Ali Şahin, yöneticiler, kulüp üyleri, teknik adamlar, oyunclar, mahalle sakinleri ve taraftarlar katıldı. Birlik, beraberlik ve dayanışma gecesi adı altında düzenlenen program, saygı duruşu, İstiklal Marşı okunmasıyla başladı.

Yönetim kurulunun tanıtımının ardında Söğütlüçeşme Birlikspor Ercan Demir, Küçükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetler Müdürü Oktay Kurt, Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk'ün kısa protokol konuşmalarının ardında Söğütlüçeşme Birlikspor maddi manevi desek verenlere ve şampiyon olan futbol takımı oyuncularına günün ansına Plaket ve madalyalar verildi.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.