HAZIRLIK MAÇLARI

2 Ocak 2017 Pazartesi

BeyoğluYeniçarşı intihar ettiBayrampaşa Belediye sahası bu gün çok enteresan bir müsabakaya sahne oldu.
İlk iki için rakiplerinin hatasını bekleyen BeyoğluYeniçarşı takımı Ligde kalmaya çalışan Sekbanlarspor takımına konuk oldu.Sekbanlarspor takımı karşısında oyunu kontrolü altinda tutan BeyoğluYeniçarşı takımı ilk yarıyı HüseyinEmirhan ve Vedat Kurunun golleriyle 0-2 önde kapadı.


Müsabakanın ikinci yarısında da üstünlüğünü devam ettiren deplasman takımı üçüncü golünüde buldu.Golun adı Emre Doğan.Dakikalar 78 dedigi anda 0-3 önde bulunan BeyoğluYeniçarşı takımı as oyunculrını tek tek çıkarttı.


Bir bakıma galibiyet garanti görüldü.Son on dakiya evsahibi takım dört gol sıgdırmasını bildi.

Önce MehmetOzan,EmreYatan,Sercan ve son gol gene MehmetOzan skoru tayin eden golkeri atınca kazandığında ikincilik koltuğuna oturacak olan BeyoğluYeniçarşı takımı çok önemli bir avantajı kaybetmiş oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.