HAZIRLIK MAÇLARI

25 Ocak 2017 Çarşamba

Beykoz1908'den kadroya takviyeSüper Amatör Lig ekiplerinden Beykoz1908 takımı ara transfer döneminde hareketli saatler yaşıyor ve kadrosuna çok önemli bir ismi dahil etmeyi başardı.
İstanbulSiirt takımının başarılı sağ bek oyuncusu 1992 doğumlu Adnan Alpağut bundan böyle sarı siyahlı formayı terletecek.Amatorun Dunyasi ekibi olarak bu transferin her iki taraf için hayırlı olmasını diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.