HAZIRLIK MAÇLARI

25 Ocak 2017 Çarşamba

Beykoz1908'den iki önemli transferSüper Amatör Lig ekiplerinden Beykoz1908 takımı iki önemli transferi gerçekleştirdi.İstanbulKonyaspor takımının başarılı futbolcusu 1993 doğumlu
Gökhan Güneş ve Çubukluspor takımının 1992 doğumlu başarılı futbolcusu YusufKayalar bundan böyle Beykoz1908 takımının formasını terletecek.Amatorun Dunyasi ekibi olarak bu iki transferin başarılı sporcular ve Beykoz1908 takımı için hayırlı olmasını diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.