HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ocak 2017 Cumartesi

Beykoz1908 öldü öldü dirildiSüper Amatör Lig zirve mücadelesi yapan Beykoz1908 takımı cezası sebebiyle tarafsız ve seyircisiz Sultanbeyli75 yıl stadyumunda oynadığı müsabakada 90+4de buldu gol ile adeta hayata yeniden döndü.
Müsabakaya son derece istekli bir tempoda başlayan Beykoz1908 takımı karşısında beklemediği kadar dirençli bir takım ve adeta tek başına kalesinde devleşen Aliş Ekin'i buldu.


Lig boyunca kaleyi AYTEKİN DOĞAN BİRCAN HOPLAMAZ  korumuştu.Bu müsabakada yedek kaleci Aliş Ekin'in oynaması müsabakayı izleyenlerce şaşkınlıkla karşılanmasına rağmen muhteşem bir gününde olan Aliş Eken taraflı tarafsız herkezi şaşırtacak performansıyla adeta büyüledi.

İlk kırkbeş dakikada kalesinde devleşen Aliş Eken ve dirençli Siirt takımı Beykoz1908 takımına gol şansı tanımadı.


İsmail,Yunusemre,Taha ve Ahmet ile birçok gol pozisyonu yakalayan sarı siyahlı takım Aliş Eken'i geçemedi.Müsabakanın ikinci yarısında çok daha tempolu ve baskılı bir oyun tarzını benimseyen Beykoz1908 takımı ilk kırkbeş dakikada kalesinde devleşen Aliş Eken ile bir kez daha karşı karşıya geldi.


Her geçen dakika Beykoz1908 takımı ataklarını sıklaştırıp,gol pozisyonlarını arttırırkenAliş Eken'de ritmi yükseltti ve karşı karşıya net beş pozisyonda Beykoz1908 takımı forvetlerine gol şansı vermedi.


Dakikalar 88.dediği anda sakatlanan Aliş Eken yerini Aytekin'e bıraktı.Orta hakem beş dakika uzatma verdi.


Bu beş dakika içinde de Beykoz1908 takımı forvetleri gol kaçırma yarışına girince beklenen gol gelmedi.


Son dakikada kontra ataktan faydalanamayan Siirt takımına cezayı YunusEmre kesit ve harika bir gol sonrasında takımını adeta hayata döndüren golü atmayı başardı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.