HAZIRLIK MAÇLARI

2 Ocak 2017 Pazartesi

Beykoz1908 Liderlik fırsatını tepti8.Grup zirve mucadelesi yapan Beykoz1908 takımı deplasmanda karşılaştığı İstanbulKonya takımı ile 1-1 berabere kalınca liderlikten oldu.
Lider Feriköy Altintepsi deplasmanında berabere kalinca muhtemel Beykoz galibiyeti sarı siyahlı takımı liderlik koltuğuna oturacaktı.


Müsabakanın başından sonuna kadar denk kuvvetlerin mücadelesi şeklinde bir doksan dakika izledik.


İlk kırkbeş dakika Beykoz1908 takımının penaltıdan YunusEmre ile bulduğu penaltı golü ile 0-1 lehine sonuçlandı.


Müsabakanın ikinci yarısında İstanbulKonya takımının beraberlik golü için çabası Halilİbrahim ile netice buldu ve son dakikalara 1-1 eşitlikle girildi.


Son dakikalarda iki takımında çabası sonucu değiştirmeye yetmeyince 1-1 sona erdi.

Beykoz taraftarı müsabakayı yol tarafından hiç susmadan takımları lehine destek vererek seyrettiler.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.