HAZIRLIK MAÇLARI

27 Ocak 2017 Cuma

Beykoz1908 kampanyası tüm hızıyla devam ediyorBeykoz1908 takımının başlattığı tek aşk,tek renk ve tek yürek kampanyasına destek çığ gibi büyüyor.Beykoz CumhuriyetHalk Partisi Sekreteri Temel Karadeniz bu kampanyaya katılmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.Beykoz1908 takımının Başkanı Zeki Aksuyu iş yerinde ziyaret eden Temel Karedeniz bu kampanyaya tüm Beykozluların ve Beykoz'un ileri gelenlerinin desteklemesi gerektiğini hatırlattı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.