HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ocak 2017 Cumartesi

BEYKOZ BELEDİYESPOR HENTBOL’DA İKİNCİ YARININ İLK MAÇINA ÇIKIYOR

BEYKOZ BELEDİYESPOR HENTBOL’DA İKİNCİ YARININ İLK MAÇINA ÇIKIYOR
THF Erkekler Hentbol Süper Liginde ikinci yarı müsabakaları hafta sonunda yapılacak karşılaşmalar ile başlayacak. Süper Ligdeki ilk sezonunda oldukça başarılı bir performans çizen ve yılların deneyimli takımlarını geride bırakarak ilk yarıyı 4.sırada tamamlama başarısı gösteren Beykoz Belediyespor Pazar günü Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda MYK Hentbol Spor Kulübü Takımını konuk edecek. Maçın başlama saati ise 17.00 olarak belirlendi.

Boğaziçi temsilcisinde ilk yarının ardından devam eden çalışmalar geçen haftaki Antalya Kampı ile ve de yapılan hazırlık maçlarıyla devam etmişti. Hafta başından beri Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda çalışan Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı Çarşamba günü yaptığı dinlenmenin ardından antrenman programlarına devam etti.


Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı ve Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu ikinci yarının ilk hafta müsabakası öncesinde yaptığı açıklamada, ” Mütevazi bir bütçe ile iyi bir takım oluşturduğumuz düşüncesindeyim. Nitekim ilk yarı sonunda sıralamada birçok güçlü takımı geride bırakıp iyi bir yer bulmamız bizleri sevindirdi. İnşallah İkinci yarı karşılaşmalarında da edindiğimiz tecrübe ile üst sıralardaki yerimizi koruyup sezon sonunda Avrupa kupalarında ilçemizi ve de dolayısı ile ülkemizi temsil edecek takımlardan biri olmak istiyoruz. Sporcu ve teknik kadromuza güvenimiz büyük. Hafta sonundaki maçımıza Beykozlu sporseverleri bekliyoruz” diye konuştu.


Beykoz Belediyespor Antrenörü İsmail Tarakçı’da yaptığı açıklamada ikinci yarı maçlarına hazır olduklarını söylerken, “ İlk maçımızı evimizde oynayacağız, ardından 1 haftalık bir Amasya süreci yaşayacağız. Türkiye Kupasında yapacağımız maçlardan alacağımız galibiyetler ile bir üst tura kalan takımlar içinde yer almak istiyoruz. Bu maçların ardından ise yine Amasya deplasmanında ikinci yarının ikinci maçına çıkacağız” şeklinde konuştu.

Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda 22 Ocak Pazar Günü Saat 17.00’de başlayacak müsabakayı Kürşad Erdoğan-İbrahim Özdeniz Hakem ikilisi yönetecek.

SANEM TARAKÇI

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.