HAZIRLIK MAÇLARI

16 Ocak 2017 Pazartesi

BEYKOZ 1908 U19’DA İLK HAZIRLIK MAÇINDAN GALİBİYETLE AYRILDI

BEYKOZ 1908 U19’DA İLK HAZIRLIK MAÇINDAN GALİBİYETLE AYRILDI

Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımı 2016-17 Sezonu için ilk hazırlık maçında Rivaspor’u 2-0 mağlup etti. Riva Sahasında yapılan mücadelenin her anında büyük bir heyecan ve çekişme vardı. Beykoz 1908 A.Ş. Takımı Müsabakaya Kalede Ufuk (Enes) Fırat Alican ( Emirhan) Bayram Baki ( Umut) Yunus (Osman) Emirhan ( Alınabi) Furkan, Erencan ( Hasan) Cengizhan Abdülsamet ( Murat )  kadrosu ile çıktı. Her iki yarıda kaydedilen birer golde imzası olan isimler ise 42.Dakikada Rivaspor Filelerini havalandıran Cengizhan ile 85. Dakikada maçın skorunu belirleyen gol Fırat'tan geldi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.