HAZIRLIK MAÇLARI

26 Ocak 2017 Perşembe

BEYKOZ 1908 U16’DA ÖZATAŞEHİRSPOR MAÇINDAN 5 GOLLE DÖNDÜ

BEYKOZ 1908 U16’DA ÖZATAŞEHİRSPOR MAÇINDAN 5 GOLLE DÖNDÜ
İstanbul Amatör Liglerinde hafta içi sahne alan gruplardan birisi de U16 Yaş Grubu Takımları idi. Beykoz 1908 A.Ş., Özataşehirspor deplasmanından 5 gollü bir galibiyet ile döndü. Sarı-Siyahlı gençler müsabakaya şu isimlerden kurulu kadro ile çıktı.

1 Kaan 2 Mustafa 3 Hüseyin ( Emirhan 17 ) 4 Ömer 5 Talha 6 Ahmet 7 ( Emirhan Önder ) Hasan 8 Barış 9 Muhammet 10 Ömer Taşbaş ( Umut ) 11 Hasan Can ( Sefa) . Oldukça etkili bir futbol sergileyen takımda atılan gollerin ikisi Muhammed’den, birer tanesi ise Talha, Barış ve Hasan Can’dan geldi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.