HAZIRLIK MAÇLARI

25 Ocak 2017 Çarşamba

Başarılı Eldivenin yeni takımı belli olduSandıklıspor takımının başarılı kalecisi 1986 doğumlu Ahmet Arat ara transfer döneminde gelen birçok transfer teklifi arasında tercihini yaptı.
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup Lideri Güzelorduspor takımıyla anlaşan tecrübeli file bekçisine bu transferin hayırlı olmasını diliyoruz.


Maç KategorisiToplam MaçToplam Gol
Türkiye Kupası30
TFF 3. Lig170
BAL Ligi901

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.