HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ocak 2017 Pazartesi

Ayvalıkgücü Belediyespor'un Yeni Teknik Direktörü İlker Seven

Ayvalıkgücü Belediyespor'un Yeni Teknik Direktörü İlker Seven
Bölgesel Amatör Lig 9. grubun başarılı ekiplrinden Ayvalıkgücü Belediyespor'da Teknik Direktör Erman Güraçay'ın istifasından sonra boşalan koltuğa İlker Seven getirildi. 

Daha önce de Altınordu, Bandırma, Karşıyaka, Ödemişspor, Altınolukspor, Bucaspor takımlarında görev yapan tecrübeli teknik adam, kulüp Binasında Başkan Mehmet Babayiğit ile düzenlenen törenle imza attı.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.