HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ocak 2017 Cumartesi

Ayazağaspor’lu Mustafa Yüksel, Beyşehir Belediyespor’da

Ayazağaspor’lu Mustafa Yüksel, Beyşehir Belediyespor’da
Konya Süper Amatör Lig ekiplerinden Beyşehir Belediyespor, ara transfer sezonunda eğitimi için Konya’ya gelen İstanbul’un köklü kulübü Ayazağaspor formasını giymiş genç futbolcu Mustafa Yüksel’i kadrosuna dahil etti.


1996 Doğumlu Stoper mevkiinde oynayan Mustafa Yüksel Futbola 2007 yılında Ayazağaspor’da başladı uzun yıllar aynı kulüpte bir çok alt yapı kategorilerinde oynadı A takım seviyesine yükselen genç futbolcu eğitimi için geldiği Konya’da Beyşehir Belediyespor teknik heyetinin takibine takılarak kendisini mavi beyazlılara bağlayan imzayı attı.
Haber / Foto : Yüksel Cırt

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.