HAZIRLIK MAÇLARI

25 Ocak 2017 Çarşamba

Avrupa Herkesin Hakkı

Avrupa Herkesin Hakkı
Altınordu Kulübü, Avrupa’nın en önemli turnuvaları arasına giren U12 İzmir Cup için ülkemizin dört bir köşesinden 48 amatör takımın katılacağı dev bir eleme turnuvası düzenliyor.
Turnuvada finalist olan 4 takım, U12 İzmir Cup’a davetli olarak katılıp Avrupa’nın devleriyle oynama şansı yakalayacak.


Altınordu, kısa sürede Avrupa’nın en önemli turnuvaları arasına girmeyi başaran U12 İzmir Cup için, ülke genelinde bir ön eleme organizasyonu düzenliyor. Türkiye’nin çeşitli kentlerinden 48 amatör takımın mücadele edeceği turnuva, 28-29 Ocak tarihlerinde Selçuk’taki İsmet Orhunbilge Tesisleri’nde düzenlenecek. Bu turnuvada finalist olan 4 takım, U12 İzmir Cup’a hiçbir katılım ücreti ödemeden Altınordu’nun özel davetlisi olarak katılacak. Kosova’nın El Classico takımı, U12 İzmir Cup Ön Elemesi’nde onur konuğu olacak.

Türkiye Futbol Federasyonu’na bağlı resmi hakemlerin maç yöneteceği U12 İzmir Cup Ön Elemesi’nde İzmir’den Gümüşordu, İzmir Büyükşehir Belediyespor, Denizspor, Kemalpaşa 1923 ve  Bornova Gençlik FK takımları mücadele edecek. Turnuvada  İzmir, İstanbul, Ankara, Bursa, Afyon, Tekirdağ, Kocaeli, Muğla, Antalya, Hatay, Manisa, Çanakkale, Zonguldak, Kütahya, Eskişehir, Denizli, Rize, Ordu, Mardin ve Kosova’dan toplam 48 takım olacak.

Toplam 960 sporcunun yeşil çimlere ayak basacağı U12 İzmir Cup Ön Elemesi’nde 180 maç yapılacağını söyleyen Sportif Etkinlikler Direktörü Gökhan Göktürk, “Turnuva kültürü yaşamak, bir futbolcunun gelişiminde çok önemli rol oynuyor. Yola çıkarken, ülkemizdeki her takımın Arsenal, Porto veya Manchester City ile maç yapabilmesini hayal etmiştik. Geldiğimiz noktada artık bunu başarmaya bir adımımız kaldı. Ön Eleme sonucunda 4 takımı, hayallerine kavuşturup U12 İzmir Cup gibi çok önemli bir organizasyona katılmalarını sağlayacağız” dedi.

U12 İzmir Cup Öneleme Turnuvası
28-29 Ocak 2017
Cumartesi / Pazar
Altınordu Selçuk İsmet Orhunbilge Tesisleri

GRUP A
GÜMÜŞORDU 
FETHİYE İDMANYURDU KIRMIZI 
OFLAZ KARTALLARI ANTALYA 
BÜYÜKŞEHİR BLD. HATAY 
AKHİSAR YILDIRIM MANİSA 
1912 FK RİZE

GRUP B
YENİKÖY İSTANBUL 
YILDIZSPOR BURSA 
GÖLCÜK KARADENİZ 1 KOCAELİ 
ÇAYCUMASPOR ZONGULDAK 
SURİYELİ ÇOCUKLAR KARMASI MARDİN 
GRUP TURKUAZ FK KÜTAHYA

GRUP C
BAĞLARBAŞI İSTANBUL 1 
TRABZON ELİTSPOR  BURSA 
TRAKYA ATLETİK ÇORLU 
YAŞAMKENT 2 ANKARA 
ÇAMLIKSPOR DENİZLİ 
EL CLASİCO KOSOVA

GRUP D
SELİMİYE İSTANBUL 1 
AFKA AFYON 
MARMARİS ÇELİK MUĞLA 
EGELİSPOR MANİSA 
BORNOVA GENÇLİK FK İZMİR 
UFUKSPOR BURSA

GRUP E
KEMALPAŞA 1923 İZMİR 
FENERSPOR ÇORLU 
41 FK KOCAELİ 
SARAYSPOR ZONGULDAK 
DAMLASPOR İSTANBUL 
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD.

GRUP F
ARABAYATAĞI BURSA 
GÖLCÜK KARADENİZ 2 KOCAELİ 
YAŞAMKENT 1 ANKARA 
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ESKİŞEHİR 
MUĞLASPOR 
GENÇORDU MANİSA

GRUP G
FETHİYE İ.Y. 1 BURSA 
BAĞLARBAŞI 2 İSTANBUL 
1905 ASLAN ANKARA 
DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ KÜTAHYA 
ÜNYE FK ORDU 
MURAT GERMEN MANİSA

GRUP H
İNEGÖLSPOR BURSA 
SELİMİYE 2 İSTANBUL 
ÇAYYOLUSPOR ANKARA 
BOZCAADA HASTANEBAYIRI ÇANAKKALE 
DSİ BENTSPOR ESKİŞEHİR 
DENİZSPOR İZMİR

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.