HAZIRLIK MAÇLARI

27 Ocak 2017 Cuma

AVCILAR KENDİNİ SAKLADI

AVCILAR KENDİNİ SAKLADI
Süper Amatör Lig ekiplerinden Avcılar Belediyespor, hafta sonunu bay geçtiği için Feriköy ile oynayacağı final maçının provasını Davutpaşaspor ile yaptı. Teknik direktör Tekin Öcal, ilk yarısında asları, ikinci yarısında da gençleri sahaya sürdüğü maçta takımı Feriköy’den sakladı.

Öcal’ın ilk yarıda Feriköy kurmaylarının maçı takip ettiği haberini aldığı, maçın ikinci yarınsıda da gençleri sahaya sürerek takımı gizlediği belirtildi.  Avcılar Firuzköy Stadı’nda oynanan maçta kemik sesleri havada uçuşurken konuk Davutpaşa Semih, Saruhan 2, Atakan, Seyfettin ve Başar’ın golleriyle sonuca gitti. Avcılar Belediyespor’un golleri ise tecrübeli Gökhan Çavuş’tan geldi: 2-6.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.