HAZIRLIK MAÇLARI

6 Ocak 2017 Cuma

AVCILAR BELEDİYESPOR'DA, ROTA FERİKÖYSPOR MAÇI

AVCILAR BELEDİYESPOR'DA, ROTA FERİKÖYSPOR MAÇI
Süper Amatör Lig 8. grubun iddialı ekiplerinden Avcılar Belediyespor’da varsa yoksa Feriköy maçı.


Hafta sonunda rakibi ligden çekildiği için hükmen kazanacak olan Sarı Siyahlılar ligin son haftasında oynayacağı Feriköy maçının hazırlıklarına dün yaptığı antrenmanla devam etti. Oldukça neşeli geçen çalışmada futbolcuların da tabiri caizse istim üstünde olduğu kaydedildi. Feriköy maçına kadar transfer defterini donduran, sadece Feriköy maçına odaklanan Avcılar Belediyespor yönetiminin de maçın kazanılması ve Play Off’un gelmesi halinde ise şu ana kadar ön anlaşma sağladığı oyuncuları resmen kadrosuna katacağı ifade edildi.
Cezası dolan Anthony’in de Feriköy maçında takıma katılacak olması teknik direktör Tekin Öcal’ın elini güçlendirirken genel kaptan Dursun Güven de final maçı öncesi transferle ilgili önemli açıklamalar yaptı. Güven “Şu anda her şeyimizi Feriköy maçına endeksledik. Galibiyet parolasıyla hazırlanıyoruz. Sağımıza, solumuza bakmadan tek hedefimiz galibiyet. Transfer görüşmelerine de başladık. Ama gizli tutuyoruz. Zamanı geldiğinde açıklayacağız.” ifadesini kullandı.  

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.