HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ocak 2017 Cumartesi

Ataşehir Çamolukspor Çengelköy maçına hazır:

Ataşehir Çamolukspor Çengelköy maçına hazır:
Bölgesel Amatör lig 10 grupta mücadele eden Ataşehir Çamolukspor 21 Ocak Cumartesi günü Vefa stadında saat 13.00 de  oynayacağı Çengelköyspor maçı hazırlıklarını tamamladı.

Teknik sorumlu Fatih Aşık yönetiminde Başıbüyük stadında yapılan idmanda Futbolcular Çengelköyspor maçının provasını yaptılar.

Fatih Aşık hoca Futbolcularına Çenhgelköyspor takımının oyun mantalitesi konusunda bilgiler verdi ve nasıl oynamaları gerektiğini anlattı.

Bölgesel Amatör lig 10.Grupta 2.sırada bulunan  Çengelköyspor takımının ligde oynadığı  13 maçta 8 galibiyet, 4 beraberlik ve 1 yenilgisi bulunuyor.

Ataşehir Çamolukspor kulübü 2.başkanı Rasim Duvarbaşı "devre arası ara transferde takımımıza  takviye yaptık, lider Çengelköyspor ile Cumartesi günü saat 13.00 de Vefa stadında karşılaşacağız, bu maçı kazanmak ve üst sıralarda yer almak istiyoruz" dedi.

Haber / Foto : Kadir Küçükay

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.