HAZIRLIK MAÇLARI

26 Ocak 2017 Perşembe

Ataşehir Çamolukspor 4.galibiyetini aldı:

Ataşehir Çamolukspor 4. galibiyetini  aldı;
Bölgesel Amatör lig 12.grupta mücadele eden Ataşehir Çamolukspor, Altınova Belediyespor ile oynadığı 14. hafta erteleme maçını 3-1 kazandı.

Başıbüyük stadında oynanan maçın gollerini Metin Çalışkan( Altınova belediyespor), Selahattin Enür, Cihat Antapa ve Ferhat Şenses( Ataşehir Çamolukspor) attılar.

Altınova Belediyespor maçın başında Sağ kenardan yapılan ortaya santrfor Metin Çalışkan öndirekte ayak koyarak topu Ataşehir Çamolukspor ağlarına gönderdi ve takımını 1-0 öne geçirdi.

Ataşehir Çamoluksporun etkili hücum oyuncusu Selahattin Enür’ün  girdiği gol pozisyonunda top az farkla auta çıktı.

Selahattin Enür bu kez Zakir Caferoğlu’nun asist yaptığı pozisyonda topu ağlara göndererek takımını 1-1 beraberliğe taşıdı.

Maçın ilk devresi 1-1 sona erdi.

Maçın 2.devresinde sahanın en etkili oyuncusu Selahattin Enür bu kez sağ kenardan aldığı top ile içeri kat ederek Zakir Caferoğlu’na asist yaptı, Zakir Ceferoğlu’nun şutu kaleciden döndü, sol ön oyuncusu Cihat Antapa önüne düşen topu ağlara göndererek takımını 2-1 öne geçirdi.

Altınova Belediyespor takım kaptanı Cihan Korucuoğlu hakeme itirazdan oyundan atılarak takımını 10 kişi bıraktı.

Ataşehir Çamolukspor teknik sorumlusu Fatih Aşık 2.yarıda yorulan Selahattin Enür’ü oyundan alarak önce Emirhan sonra da  Ferhat Şenes ile hamle yaptı.

Oyuna sonradan giren Ferhat Şenses kullandığı frikik atışında topu Altınova Belediyespor ağlarına göndererek takımını 3-1 öne geçirdi.

Maçta başka gol olmayınca Ataşehir Çamolukspor sahadan 3 puan ile ayrıldı.

Altınova belediyespor ile oynanan maçta kaleci Rıdvan Çimen, stoper Süleyman Sancak, kaptan Servet Çoban, Zakir Caferoğlu  ile ara transferde gelen Cihat Antapa, Kürşat ve Selahattin Enür, ile  sonradan oyuna giren Emirhan, Ferhat Şenses  oynadıkları oyun ile dikkati çektiler.

Ataşehir Çamolukspor aldığı bu galibiyet ile ligde oynadığı 13 maçta 4 galibiyet, 3 beraberlik, 6 yenilgi ile 15 puana ulaştı.

Altınova Belediyespor ise ligde oynadığı 13 maçta 5 galibiyet, 6 beraberlik 2 yenilgi ile 21 puanla sıralamada yerini aldı.

Ataşehir Çamolukspor 29 Ocak Pazar günü Başıbüyük stadında Sapanca Gençlik spor ile karşılaşacak.

Teknik sorumlu Fatih Aşık futbolcularım sahada sorumluluklarını yerine getirdiler, koştuk bozduk mücadele ettik, ürettiğimiz gol pozisyonlarını da  değerlendirdik ve maçı 3-1 kazandık.

Galip geldik 3 puan aldık sevinçliyiz ama bunu fazla abartmaya gerek yok  iyi oynadık kazandık takımımı iyi mücadelelerinden dolayı  tebrik ediyorum.

Bu maçı unutarak  Pazar günü Başıbüyük stadında oynayacağımız Sapanca gençlik spor  maçının  hazırlıklarına başlayacağız dedi.

Haber /Foto : Kadir Küçükay

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.