HAZIRLIK MAÇLARI

13 Ocak 2017 Cuma

Ali Tanrıyaşükür “DÜŞÜNMEDEN BİR İFADE KULLANMIŞ”

Ali Tanrıyaşükür “DÜŞÜNMEDEN BİR İFADE KULLANMIŞ”
TFF İstanbul İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür’den, Esenyurt Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği Başkanı Hasan Kara’nın eleştirilerine ve istifa davetine cevap geldi.


Tanrıyaşükür “ÜZÜLDÜM”
Tanrıyaşükür, Kara’nın açıklamalarını doğru bulmadığını söyledi. Tanrıyaşükür “Böyle afaki ifadelere pek değer vermiyorum. Gelip sorması lazım. Bu  konuyu en iyi karara bağladık. Adam çıkmak istememiş, çıkmamış. Ne yapacaktık? İlla silah zoruyla mı maça davet edecektik? Çok farklı bir anlayış onunki. Düşünmeden bir ifade kullanmış; üzüldüm. Ben de çok sayarım, severim kendisini. Birlik başkanı seçildiğinde de aradım tebrik ettim. Başkanın bizimle daha çok irtibata ve iletişime geçmesi lazım ki bazı şeyleri öğrenebilsinler, duysunlar.” dedi.

“KİMSEYİ SİLAH ZORUYLA MAÇA ÇIKARTAMAYIZ”
İzzettinspor’un Dikilitaş maçının programlanacağı hafta ligden çekilme kararı aldığını, bunu da kendilerine yazılı olarak ilettiğini kaydeden Tanrıyaşükür “Çıkmıyorum  deyip arkasından  da yönetim kurulu kararı getiriyor. Biz devam edeceğiz diyor ama o maçın süreci bitmiş. Şayet öteleme olmasaydı oynanmış olacaktı. Bir de rakibine bildirilmiş maçın oynanmayacağı. İl Hakem Kurulu, hakemlerine bildiriyor bu takım çekilmiş, o maç iptal oldu diye. Böyle bir karardan sonra yönetim kurulu düşünüp, taşınıyor. Biz bitirelim bu ligi diyor. Yönetim kurulu biz devam edeceğiz dedi ama o maç bitmiş, programdan kaldırılmış. Biz kimseyi silah zoruyla sahaya çıkartamayız. Kimseyi silah zoruyla da ligden çekemeyiz. Tertip komitesini de ben olağanüstü olarak çağırdım. Yönetim kurulu arkadaşlarımı da çağırdım. Onların kararları neticesinde oy birliğiyle böyle bir karar çıktı. Böyle bir karar çıktı mı da uygulayacaksın. Buradaki olay Hasan Kara’yı neden ilgilendiriyor onu bilemiyorum. Hasan Kara demek ki başka bir anlayış içine girmiş İl Temsilciliği'ne ve tertip komitesine karşı. Ben orada kral olmak istemiyorum. Bana verilen görevi yetkilerim dahilinde en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyorum. Seçilmiş olan tertip komitesine hak veriyorum. Bu kararı onlara verdiriyorum. Onların verdiği kararı da ben onaylıyorum.” dedi.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.