HAZIRLIK MAÇLARI

14 Ocak 2017 Cumartesi

Spor camiası acı gününde Adem Mat'ı yalnız bırakmadı.

Adem Mat'ın Acı Günü.
Spor camiası acı gününde Adem Mat'ı yalnız bırakmadı.  Eski TFF İstanbul İl Temsilcisi Yardımcısı ve uzun yıllardır amatör spora hizmet eden Adem Mat’ın annesi Gülten Mat cenazesi bugün ikindi namazını müteakipen Kasımpaşa Merkez Camiinde kılınan cenaze namazı sonrasında Kulaksız mezarlığına defnedildi. 


Cenazede TASKK Başkanı ve TFF İcra Kurulu Üyesi Sayın Ali Düşmez, TÜFAD İstanbul Şube Başkanı Halit Önsen, İASKF yöneticileri, Kağıthane Kulüpler Birliği Başkanı Hasan Cevahir, Kağıthane Kulüp Ballanlar ve Teknik adamları ve spor camiasının bir çok teknik adam ve merhumenin yakınları katıldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.