HAZIRLIK MAÇLARI

10 Ocak 2017 Salı

2016-2017 sezonu Devre arası Temsilci Semineri 10-12 Ocak'ta yapılacakTürkiye Futbol Federasyonu Temsilciler Kurulu tarafından düzenlenen olan 2016-2017 Sezonu Devre Arası Temsilci Semineri, 10-12 Ocak 2017 tarihleri arasında Antalya'nın Belek ilçesindeki Calista Luxury Resort Otel'de yapılacak.
Üst Klasman, Federasyon Güvenlik ve Akreditasyon ile Klasman Temsilcileri'nin gruplar halinde katılacağı seminer 12 Ocak'a kadar sürecek.
Seminerde, lig statüleri ile talimatlarda yapılan değişiklik ve düzenlemelerin yanı sıra, idari konular, motivasyon ve temsilci-medya ilişkileri konularında eğitimler verilecek. 3 gün sürecek seminerde, temsilcilik açısından ilk yarının değerlendirmesi de yapılacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.