HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ocak 2017 Pazartesi

2. Amatör Lig 11 Şubat'ta Start Alıyor.

2. Amatör Lig 11 Şubat'ta Start Alıyor.
18 grupta yaklaşık olarak 180 takımın mücadele edeceği 2. Amatör Lig 11 - 12 Şubat tarihlerinde oynanacak ilk müsabakalar ile start alacak. Yeni sezonda ilk defa boy gösterecek olan bazı takımlarında katılımı ile gerçekleşecek olan 2. Amatör lig için başvurular başladı. 2016-2017 sezonunda da geçen yıl uygulanan statünün geçerliliğini koruması ve ilk 2 sırada yer alan takımların 1. Amatör lige yükselmesi bekleniyor. 

Yeni sezonda bazı takımlar statü gereği ligde yer alamayacaklar. 2015-2016 sezonunda lige katılım belgesi vererek fikstüre giren, ancak ligden çekilen Büyük Çavuşluspor, Esenler Turgutreisspor,  Gürselspor,  Filizspor,  Sümerspor, Siyavuşpaşaspor, Altınoksporİstanbul BarışsporAmbarlısporGüngören DoğuşsporÇağrım Marmara 1907ÜnalansporÖz EsatpaşasporBatı AtaşehirsporFK 1864 kulüpleri yeni sezonda statü gereği ligde yer alamayacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.