HAZIRLIK MAÇLARI

26 Aralık 2016 Pazartesi

YEŞİLKÖY, SEKBANLAR PUANLARI PAYLAŞTI

YEŞİLKÖY, SEKBANLAR PUANLARI PAYLAŞTI
Süper amatör lig 10. Grup lideri Yeşilköy misafir ettiği Sekbanlarspor ile yenişemeyerek puanları 1 – 1 paylaştı.Avcılar Şehir Stadında oynanan müsabakayı Umutcan Bayram, İbrahim Yılmaz, Furkan Çoban hakem triosu yönetirken saha komiserliğini Orhan Uğun üstlendi. Şehitler için saygı duruşunun gerçekleştirildiği maç öncesi dostluk örneği gösteren her iki takım oyuncuları da maç boyunca sahada örnek davranış gösterdiler.


Yeşilköy’ün hızlı başladığı maçın 2. dakikasında gelişen atak Sekbanlarspor defansı tarafından penaltıya neden olurken topun başına geçen Veysel Gökcan fileleri havalandırarak takımını 1-0 öne geçirdi. 


Yediği gol sonrası beraberlik arayışına giren Sekbanlarspor atak üstüne atak gerçekleştirirken maçın en iyi oyuncusu ve sahada basılmadık yer bırakmayan Emre Yatan 17. dakikada Erkan Sağlam’ın ortasını düzgün bir vuruşla filelere göndererek takımının beraberlik sayınsı tabelaya yazdırdı. 1-1 


Beraberlik golü sonrası her iki takımda başka gol bulamayınca ilk yarı 1-1 sona erdi. İkinci yarı Sekbanlarspor’un vuruşu ile başlarken her iki takımda öne geçmek için rakip kalede gol ararken kalecileri geçme başarısı gösteremedi. Sekbanlarspor 61. dakikada Kaptan Osman Savaş yerini Arif Özdamar’a, 78. dakikada Ömer Aydın yerini Semih Balkan’a, 83. dakikada ise Ozan Aslanağız yerini Ömer Koçak’a bıraktı. 


Maçta başka gol olmayınca sezonun 15. haftasında Yeşilköy evinde puan kaybetmesine rağmen liderliğini sürdürürken Sekbanlaspor aldığı 1 puana rağmen yerini koruyamadı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.