HAZIRLIK MAÇLARI

15 Aralık 2016 Perşembe

Yeni Ufukspor, Rövanşı Aynı Skorla Aldı.

Yeni Ufukspor, Rövanşı Aynı Skorla Aldı.
İstanbul U-17/B Ligi 17.Grupta mücadele veren Küçükçekmece Yeni Ufukspor ligin 11.Haftasında Yeşilova Kemal Aktaş sahasında karşılaştığı Yeşildirekspor U-17 takımını ikinci yarı ortaya koyduğu güzel futbolla 4-2 sahadan galip ayrıldı.

Küçükçekmece Yeşilova Kemal Aktaş sahasında oynan maçı Emre Gülle, Volkan Ayna ve Eyüp Yavuz hakem üçlüsü yönetti.

Karşılaşma boyunca rakibi Yeşildirekspor'a göre özellikle ikinci yarı üstün futbol sergileyen ev sahibi Yeni Ufukspor takımı Ramazan (2),Mustafa ve Ahmet'in attığı gollerle ilk maçta deplasmanda 4-2 yenildiği rakibi Yeşildirekspor'u bu sefer kendi saha ve seyircisi önünde 4-2 yenerek hem rövanşı hem de 10 hafta sonra ilk galibiyetini aldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.