HAZIRLIK MAÇLARI

29 Aralık 2016 Perşembe

Yahya Kemal U19 Topbaşı Yaptı.

Yahya Kemal U19 Topbaşı Yaptı.
Kağıthane ilçesinin köklü kulüplerinden Yahya Kemal Spor bu sezon alt yapı çalışmaları ve bu çalışmalar sonunda yakaladıkları başarılı grafik ile dikkatleri üzerine çekmeye başladı.

Yahya Kemal Stadı'nın yeniden inşa süresi ve bu sürenin uzaması sebebi ile antrenman sahası bulamayan ve tüm alt yaş kategorilerini kaybeden Yahya Kemal bu sezon yeniden yapılanarak hemen her yaş kategorisinde iddialı takımlar yaratmayı başardı.
Yeni sezonda U19 2. ligde mücadele edecek olan Yahya Kemal takımı ağırlıklı olarak 200 yaş doğumlu futbolcularla ligde mücadele edecekler. Ancak bunun bir handikap olmadığını söyleyen alt yapı çalıştırıcılarından Erdinç Ertürk "Takımımızın yaş ortalaması biraz düşük. Ancak bu kimseyi yanıltmasın bizim hedefimiz grubumuzda şampiyon olarak bir sonraki sezon da Türkiye şampiyonası için mücadele vermek ve 3 sene içinde de Türkiye Şampiyonalarında ses getirecek bir takım yaratmak istiyoruz. Oyuncularımıza bu konuda güveniyoruz." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.