HAZIRLIK MAÇLARI

14 Aralık 2016 Çarşamba

Ünal Özbey “3 HAFTADIR DOĞRANIYORUZ”

Ünal Özbey “3 HAFTADIR DOĞRANIYORUZ”
Başakşehirspor Teknik Direktörü Ünal Özbey, 3 haftadan beri hakemler tarafından doğrandıklarını söyledi.

Gazitepe maçında da ikinci yarıda gördükleri kırmızı kartla son 3 haftada olduğu gibi yine sahada 10 kişi mücadele ettiklerini ifade eden Özbey “3 haftadır bizi doğruyorlar. Her maç 10 kişi oynuyoruz. Hakemler ismimiz Başakşehir diye mi bizim önümüzü kesmeye çalışıyorlar? Hiçbir maçı 11 kişi tamamlayamıyoruz. Her maç 10 kişi oynamaya başlıyorum. Doğrum doğrum doğruyorlar.” diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.