HAZIRLIK MAÇLARI

13 Aralık 2016 Salı

TÜFAD VE TABAN BİRLİKLERİ ÇARŞAMBA GÜNÜ TERÖRE KARŞI EL ELETÜFAD Antrenörleri  Terörü  lanetlemek için 14.12.2016 çarşamba günü saat 12.00 de Dolmabahçe de deniz tarafında tüm spor taban birlikleri ile beraber buluşacak.

Tüm antrenörlerimizi bu birlik gününde buluşmaya davet ediyoruz.TÜFAD'ın bu davetine tüm antrenörlerin katılması ve yoğun bir ilginin oluşması bekleniyor.Amatorun Dunyasi ekibi olarak bizde bu önemli günde orda olacağız ve tüm gelişmeleri sizilere aktaracağız.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.