HAZIRLIK MAÇLARI

30 Aralık 2016 Cuma

TekirdağSüper Amatör Ligine ertelemeTekirdağSüper Amatör Lig müsabakaları hafta sonu muhtemel hava koşulları göz önüne alınarak önümüzdeki hafta içine ertelendi.
Ara transfer döneminin başması bir şey değiştirmeyecek ve takımlar bu hafta itibari ile kadrolarında yer alan sporcularla müsabakalara çıkmak zorunda.Bu da kulüplere ve sporculara bir haftalık eziyet dmek.Futbolcular ve kulüplerimiz u tip hassas durumlarda ara transferin gelmesini de göz önüne alarak ara transferde alınan transferlerin oynatılmasını talep etti fakat karşılık bulamadı.Erteleme müsabakaları ile ilgili kesin gü ve sat ilerleyen zaman dilimlerinde Tekirdağ Rsmi Federasyon sitesinden ve şahsen kulüplere bilgilendirme yoluna gidilecek.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.