HAZIRLIK MAÇLARI

24 Aralık 2016 Cumartesi

Tek Yürek,Tek Renk ,Tek AşkBeykoz1908 takımının bu sezon başlattığı tek yürek,tek renk,tek aşk sloganı her geçen gün çığ gibi büyüyor.
Bu doğrultuda kampanyaya katılan bir numaralı katılımcısı Alaattin Kılıç'a forması bu sabah maç kahvaltısında Kulüp Başkanı Zeki Aksu ve takım kaptanı Ahmet Alkaya tarafından takdim edildi.


Sarı siyahlı takımın play off yolunda elde edecegi başarılarla beraber bu kampanyanın rekor kırması bekleniyor.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.