HAZIRLIK MAÇLARI

19 Aralık 2016 Pazartesi

Tek takımla saygı duruşu

LEVENT HÜKMEN GALİP
Tek takımla saygı duruşu.
Süper Amatör Küme 10.Grupta bugün oynanması gereken Levent- Gürpınar maçı Gürpınarspor’un sahaya çıkmaması nedeniyle ev sahibi ekibin 3-0 hükmen galibiyetiyle sonuçlandı. 

Beşiktaş Çilekli Stadı’nda oynanması gereken maçta sahaya çıkan Leventspor takımı Furkan Çelik, Talha Cenk Yıldırım ve Ufuk Ünaldı’nın esami listesini kontrolünün ardından soyunma odasına geri döndü. Bu arada seramoni sırasında Kayseri’de şehit düşen askerlerimiz için de bir dakikalık saygı duruşu yapıldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.