HAZIRLIK MAÇLARI

13 Aralık 2016 Salı

Şİle Yıldız: 3 - 1877 Alemdağ:1

Şile Yıldız: 3 - 1877 Alemdağ:1
Süper amatör lig 6. grupta play offmücadelesiveren Şile Yıldız Spor sahasında 1877 Alemdağ Spor'u konuk etti. Zaman zaman gergin anların yaşandığı karşılaşmadan ev sahibi Şile Yıldız 3-1 lik galibiyetle ayrılarak yoluna devam etti. 

Karşılaşma Şile Yıldızsporlu oyuncuların vuruşuyla başladı. Daha 7. Dakikada Erdi müthiş bir golle takımını 1-0 öne geçirdi. Son haftaların formda futbolcusu Erdi solda buluştuğu topu düzeltti ve süper bir vuruşla topu Alemdağspor ağlarına gönderdi.

20. dakikada bir faul sonrası sahada futbolcular yine tartışmaya başladı. Şile Yıldızsporun stoperi Sadık koşarak geldi ve Alemdağsporlu futbolcuyu itti. Bu hareketi Sadık’a ve takımına pahalıya neden oldu. Hakem haklı olarak Sadık’ı kırmızı kartla oyun dışına gönderdi.

25.dakikada Şile Yıldızsporun hocası Vehbi Albayrak Sezer’i oyundan aldı ve yerine Stoper Deniz’i oyuna aldı. Bu dakikada Sezer oyundan çıkarken Alemdağsporun 10 numaralı kaptanı Sezer’le dalaştı ve oda kırmızı kartla oyun dışı kaldı.

Şile Yıldızspor biraz bocalamaya başladı ve 45+2 dakikada golü kalesinde gördü ve karşılaşmanın ilk yarısı 1-1 bitti..

İkinci yarıya Şile Yıldızspor fırtına gibi başladı. Sağlı sollu ataklarla 1877 Alemdağspor'u iyice bunalttı. Sağdan Erdi, soldan Osman’la Alemdağspor kalesini zorlayan Şile Yıldız aradığı golü duran toptan buldu. 

63. dakikada Şile Yıldızspor korner atışı kazandı. Korner atışında topunbaşına geçen Uğur, sahalarda ender görebildiğimiz bir vuruşla topu direkt Alemdağspor filelerine gönderdi ve klasına yakışır bir gol attı. Bu gol Şile Yıldız takımını rahatlattı hem de Alemdağsporun gardını iyice düşürdü.2-1
Bu gol Alemdağspor'u iyice bozdu ve arka arkaya iki kırmızı kart daha gördüler.
Skor avantajını eline geçiren ve 8 kişi kalan rakibi karşısında ŞileYıldız Spor'lu futbolcular iyice rahatladılar.

Karşılaşmanın 90.dakikasında Erdi orta sahada aldığı topla Alemdağsporlu oyuncuları peşine takarak 50 metre yürüdü ve topu Osman’a verdi. Osman’a sadece topa dokunmak kaldı ve Osman’da bunu yaptı. Topu Alemdağsporun filelerine gönderdi.3-1
Şile Yıldız bu galibiyetle puıanını 34'e çıkarırken zorlu İfa Spor maçı öncesinde önemli bir 3 puanı hanesine yazdırdı.

Kaynak:bolgeninsesi.net

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.