HAZIRLIK MAÇLARI

26 Aralık 2016 Pazartesi

SELİMİYE U14 FARKLI BAŞLADI.

SELİMİYE U14 FARKLI BAŞLADI.
U14 ligleri bu hafta sonu oynanan müsabakalar ile start aldı. İstanbul'un köklü ve alt yapılarda başarılı kulüplerinden Selimiye Spor deplasmanda karşılaştığı Kartal Bulvar Spor müsabakasını farklı skorla kazanarak liderlik koltuğuna oturdu.


U14/A ligi 18. grupta mücadele eden Selimiye Spor ilk maçına Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadında Kartal Bulvar Spor karşısında çıktı. İlk yarısını 3-0 önde kapattığı müsabakadan 7-0 lık skorla ayrılırken ligde de liderlşik koltuğuna oturdu. Selimiye Spor'da Mehmet attığı 3 golle yıldızlaşırken, diğer goller Murathan (2), A. Haydar ve Yusuf'tan geldi.
Savaş Yılmaz'ın öğrencileri önümüzdeki hafta kendi sahasında Beykoz Çavuşbaşı Spor'u konuk edecek.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.