HAZIRLIK MAÇLARI

13 Aralık 2016 Salı

SEKBANLAR UZATMADA PUANA UZANDI

SEKBANLAR UZATMADA PUANA UZANDI
Süper Amatör Lig 10. Grup ekiplerinden Sekbanlarspor misafir olduğu Arnavutköy Belediye’den son dakika penaltısı ile 1 puanı kopardı.


Arnavutköy Bolluca sahasında oynanan müsabakayı Süleyman Yörük, Okan Taş, Göktuğ Hazar Erel hakem triosu yönetirken saha komiserliğini Zafer Yiğit üstlendi. Maç Arnavutköy Bld. futbolcularının vuruşu ile başlarken gol için istekli göründüler. Maçın ilk dakikalarından itibaren Sekbanlarspor’u kendi sahasına hapseden Arnavutköy Bld. 15. dakikada Mustafa Sanıçan’ın golü ile öne geçti. 1-0


Gölün ardından başlama vuruşu ile oyunu tekrar başlatan Sekbanlarspor ilk yarıda gol yollarında etkisiz kalınca maçın ilk yarısı Arnavutköy Bld 1-0 üstünlüğü ile tamamlandı. İkinci yarıda da beraberlik için atak bir oyun sergileyen Sekbanlarspor oyunu Arnavutköy Bld ceza sahası önüne yıkarken topu filelerle buluşturamadı. Maç bu skor ile tamamlanacak diye beklenirken uzatmanın son dakikasında hakem Süleyman Yörük Sekbanlarspor lehine penaltı noktasını gösterdi. Topu penaltı noktasına diken Sekbanlarspor’un penaltıcısı Emre Yatan takımını beraberlik sayısını ağlarla buluşturdu. 1-1Penaltı gölü sonrası maçın bitiş düdüğünü çalan Hakem Süleyman Yörük’e itiraz eden Arnavutköy Bd futbolcuları ve yöneticilerinin baskısı sonucu hakem triosu güvenlik kuvvetlerinin koruması eşliğinde soyunma odasına giderken hızını alamayan Arnavutköy Bld yöneticileri beraberliğe sevinen Sekbanlarspor futbolcularına sözlü saldırıya başladı. Sahada görevli güvenlik güçlerinin araya girmesi sonucu olaylar büyümezken Sekbanlarsor futbolcularını taşıyan otobüs güvenlik araçları eşliğinde stattan ayrıldı. Alınan bu sonuçla her iki takımında grup sıralamasında yeri değişmezken Bal Ligi umutları devam etti.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.