HAZIRLIK MAÇLARI

2 Aralık 2016 Cuma

Sefaköyspor Gençleri Namaglûp Şampiyon Oldu.
İstanbul U -15/B Gençler ligi 5.Grupta Lider Sefaköyspor kendi sahasında İstanbul Bulancakspor'u 5-0 farklı skorla mağlup ederek grupta yenilgisiz şampiyon oldu.
Ligin 10.Haftasında Sefaköy Kartal sahasında lider Sefaköyspor, İstanbul Bulancakspor takımı ile karşı karşıya geldiler. Nurhan Kabakçı, Göksel Sönmez ve İbrahim Mert Hatipoğlu hakem triyosu yönetti.

Karşılaşma boyunca rakibine göre üstün futbol sergileyen ve girdiği gol pozisyonlarını gole
çevirmesini bilen ev sahibi Sefaköyspor Enes (2),Oğuz, Hakan ve Hamzanın attığı gollerle
İstanbul Bulancakspor 5-0 farklı skorla mağlup ederek şampiyonluğunu ilan etti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.