HAZIRLIK MAÇLARI

12 Aralık 2016 Pazartesi

Sarıyer'e Çifte TOKAT

Sarıyer'e Çifte TOKAT
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup 16 Haftasında Sarıyer Tokat Spor’a 0-1 Mağlup Oldu. Maç sonrasında Teknik Direktör Taner Taşkın yönetim kuruluna istifasını sundu.

Mücadele öncesinde dün akşam meydana gelen hain terör saldırısına yönelik her iki takımın taraftarları “VATAN SANA CANIM FEDA” ve “ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ” şeklinde sloganlar attı.

Mücadelenin ilk yarısında etkili bir oyun oynayan Sarıyer girdiği pozisyonlardan faydalanamadı Ayrıca ilk yarının son dakikalarında etkisini arttıran Tokat Spor ’un bir topu direkten döndü ve mücadelenin ilk yarısı 0-0 tamamlandı.

İkinci yarıda ortada geçen mücadelede 71. Dakikada HÜSNÜ BAŞKURT Kırmızı Kart Gördü ve Sarıyer 10 kişi Kaldı , 84. dakikada Tokat Spor Emrah Metoğlu’nun attığı gol ile 0-1 öne geçti ve mücadele bu skor ile sonuçlandı.Haftalardır kötü gidişatın bir türlü önüne geçemeyen Sarıyer dün alınan mağlubiyet sonrası Teknik Direktör Taner Taşkın yönetime istifasını sundu

Maç Sonrası kulüp binasında başkan Saffet Akkoyun tarafından oyuncuların tamamı ile yapılan toplantıda Hocanın istifasının kabul edildiğini oyunculara açıklayan başkan oyunculara bu takımı çıkışa geçirecek sizlersiniz bu hafta Niğde karşılaşmasında bunu başarmanızı sizden istiyorum dedi.

Stat: Yusuf Ziya Öniş 
Hakemler: Celal Bayraklı, Vural Gül, Hacı Mehmet Ekmekyermez 
Sarıyer: Sadrettin Fırat, Hüsnü, Mert, Yaser (Dk. 75 Furkan), Erkut, Ensar Enes, Emrah (Dk. 83 Cihan), Seçkin (Dk. 52 Bertul), Sabutay Alper, Hakan, Fahri Tokatspor: Atacan, Gökalp, Koray (Dk. 15 Haluk), Eser (Dk. 83 Hakan), Samet, Serdar, Gökhan, Serkan, Tolgahan, Erdi, Ekrem (Dk. 77 Emrah) 
Gol: Dk. 84 Emrah (Tokatspor) 
Kırmızı kart: Dk. 71 Hüsnü (Sarıyer) 
Sarı kartlar: Dk. 37 Eser, Dk. 68 Tolgahan, Dk. 86 Gökhan, Dk. 90+2 Hakan (Tokatspor) / Dk. 61 Mert, Dk. 64 Bertul (Sarıyer)

Haber & Foto : Feridun Gömleksiz

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.