HAZIRLIK MAÇLARI

27 Aralık 2016 Salı

ŞAMPİYON SÖĞÜTLÜÇEŞME SPOR

ŞAMPİYON SÖĞÜTLÜÇEŞME SPOR
Söğütlüçeşmespor U-17 Şampiyon: 2-1
İstanbul U-17/B Gençler Ligi 5.Grupta ligin son haftası şampiyonluk maçı için Söğütlüçeşmespor ile Arena Olimpikspor takımları karşı karşıya geldiler.


İFA spor sahasında oynan maçı Ertuğrul Aktaş, Gülhan Terlikli ve Ziya Oğuzhan Işık hakem üçlüsü yönetti.
Soğuk havaya rağmen her iki takım oyuncuları sahadaki mücadelesi doğrusu görmeye değerdi. Müsabakanın ilk yarısında ev sahibi Söğütlüçeşmespor İsmet Can'ın attığı golle 1-0 önde kaptı.

İkinci yarı daha baskılı ve atak futbol sergileyen misafir takım Arena Olimpikspor Oktay’ın attığı golle beraberliği yakalayarak skora eşitliği getirdi.

Karşılaşama bu skorla biteceği sanılırken uzatma Dakikalarında ev sahibi takım
Söğütlüçeşmespor 'da A.Rahman şık vuruşu topu ağlara yollayarak şampiyonluğu belirleyen gollü attı ve 2-1 kazanarak ilk maçta mağlup ettiği Arena Olimpikspor ikinci maçta da yenerek puanları eşitledi ve 31 puanla averajla şampiyon olarak U-17/A Gençler ligine çıkan takım oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.