HAZIRLIK MAÇLARI

2 Aralık 2016 Cuma

SAHİL LİGE GERİ DÖNDÜ

SAHİL LİGE GERİ DÖNDÜ
Grubunda Şampiyonluğun en büyük adayı olan İstanbul Sahilspor uzun süre sonra galip gelerek liderlik koltuğuna tekrar oturdu. İstanbul 1. Amatör Lig 16. Grupta Şampiyonluk mücadelesi veren İstanbul Sahilspor arka arkaya yaşadığı puan kayıplarının ardından sahasında ağırladığı Ümraniye Yamanspor’u yenerek galibiyet orucunu bozdu.

Maltepe Başıbüyük Stadında oynanan müsabakayı Aytaç Geçgel, Abdullah Volkan Işık, Emirhan Görlevik hakem triosu yönetirken saha komiserliğini Recep Orman yaptı. İstanbul Sahilspor’un başlama vuruşu ile start alan maç karşılıklı ataklarla devam ederken 32. dakikada Yamanspor’dan Talat Kuşku yerini Eren Kılıç’a bıraktı. 40. dakikada Yamanspor atağında Ömer Coşkun topu ağlarla buluşturarak takımını öne geçirdi. 1-0 
Gol sonrası beraberlik için tekrar oyunu başlatan İstanbul Sahilspor’lu futbolcular ile Yamanspor’lu futbolcular arasındaki gerginliğe yedek oyuncularda karışınca oyun bir süre durmasına rağmen her iki takım teknik heyetinin araya girmesi ile olaylar büyümeden yatıştırılırken Hakem Aytaç Geçgel yardımcısının da uyarısı ile Yamanspor yedek kalecisi Murat Yılmaz’a kırmızı kart göstererek saha dışına gönderdi. 45. dakikada Yamanspor’dan Barış Şur ayağı kırılınca teknik heyet tarafından saha dışına çıkarılıp ambulans ile hastaneye götürüldü yerine oyuna Selahattin Serçe girdi. 


İlk yarı Yamanspor’un 1- 0 üstünlüğü ile kapanırken ilk yarıya oranla daha istekli bir oyun sergileyen İstanbul Sahilspor adına 56. dakikada kazanılan penaltı için topun başına geçen Şükrü Yay fileleri havalandırarak takımının beraberlik sayısını elde etti. 1 – 1 Galibiyet için daha istekli bir oyun ortaya koyan İstanbul Sahilspor’da sahanın en iyisi Şükrü Yay 63. dakikada ceza sahasının dışında buluştuğu topu mükemmel bir vuruşla ağlara göndererek takımını öne geçirdi. 2 – 1 


Galibiyet sonrası orta saha hakimiyetini ele geçirmek isteyen her iki takımda oyuncu değişikliğine giderken73. dakikada  İstanbul Sahilspor’da Burak Çağkan Kılıç yerini Muhammet Meral!e bırakırken Yamnaspor’da ise golün sahibi Ömer Coşkun yerini Ümit Türk’e bıraktı.  85. dakikada İstanbul Sahilspor’un iki golününde sahibi olan Şükrü Yay yerini Alihan Çiftçi’ye bırakırken 88. dakikada Murat Bingöl oyundan çıkarken yerine sahaya Orçu Gözen girdi.  
Maçta başka gol olmayınca İstanbul Sahilspor 4 hafta aradan sonra galibiyetle tanışarak maç eksiği nedeniyle kaybettiği liderliğine tekrar kavuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.