HAZIRLIK MAÇLARI

13 Aralık 2016 Salı

PAŞABAHÇESPOR’DA KOLTUĞA ORTAK OLMANIN SEVİNCİ VAR

PAŞABAHÇESPOR LİDERİN KOLTUĞUNA ORTAK OLDU.
Geçen sezon ilk kez mücadele ettiği Bölgesel Amatör Ligden Baraj maçının ardından düşen Paşabahçespor bu sezon neredeyse sıfırdan kurduğu kadro ile ligin sürprizlere açık takımı haline geldi.
Yeşil-Kırmızılı ekip maddi sıkıntılar ile boğuşurken, futbolcular ise sahaya çıktıklarında var gücü ile mücadele ederek, tribünlerdeki taraftarlarının gönlüne girmeyi başarmış durumda. Beykoz temsilcisi hafta sonunda oynadığı Merkez Efendi karşısında aldığı 2-0'lık galibiyetin ardından puanını 26'ya çıkararak, Lider Kuştepespor’unda puan kaybı yaşamasının ardından liderlik koltuğuna ortak oldu.

Paşabahçespor Kulüp Başkanı Coşkun Okur yaptığı açıklamada Yükselme Grubuna kalma yolunda önemli bir galibiyet aldıklarını hatırlatırken, “ Puan sıralamasına bakıldığında ilk iki için üç takımın kıyasıya bir mücadele içinde olduklarını görüyoruz. Biz kalan haftaları en az kayıp ile atlatıp amacımıza ulaşmak istiyoruz. Futbolcu kardeşlerimizin özverili oyunu her türlü övgüye değer “ diye konuştu.

Paşabahçespor Teknik Sorumlusu Çetin Nalbantoğlu ise gençlerle takviye edilen bir kadro ile yola devam ettiklerini söylerken, “ Merkez Efendi maçında oynayan 6 oyuncumuz genç futbolcu kategorisinden idi. Bu da Paşabahçe’de artık genç oyunculara da güvenildiğinin de bir göstergesi olmuştur. Şartlar ne olursa olsun sahada mücadeleden yılmayan, oyun disiplininden kopmayan bir takım olmamız en büyük avantajımız olmakta “ dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.