HAZIRLIK MAÇLARI

21 Aralık 2016 Çarşamba

Milli Futbolcu Çekmeköy Belediyesi Alemdağ İle Yollarını Ayırdı.

Milli Futbolcu Çekmeköy Belediyesi Alemdağ İle Yollarını Ayırdı.
Bölgesel amatör lig 11. grupta mücadele eden İstanbul temsilcisi Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor’un Amatör Milli oyuncusu İskender Can takımından ayrıldığını açıkladı.

Etkili bindirmeleri, sürati ve isabetli ortaları ile oynadığı takımların hücum gücüne önemli katkı sağlayan sol kanat oyuncusu İskender Can, Amatör Milli takımın Moldova’daki turnuvada gruplara kalmasında oynadığı futbol ve yaptığı asistlerle organizasyonun en başarılı oyuncuları arasına girmeyi başarmıştı.Geçtiğimiz sezon başında Çekmeköyspor’a transfer olan genç oyuncu takımının şampiyonluğunda önemli rol oynamıştı. 1993 Doğumlu Can ” Kulüple karşılıklı olarak anlaşarak, Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor ile yollarımı ayırmış bulunmaktayım, kendilerine bundan sonraki maçlarında başarılar dilerim” dedi.

İskender Can Kimdir?

1993 doğumlu İskender CAN Futbola 2008 Yılında Selimiyespor takımında başladı. Burada 6 sezon forma giyen oyuncu daha sonra sırası ile Çamlıcaspor, Şile Yıldızspor, Erenköy Acar takımlarında oynadı. Başarılı oyuncu son 1.5 sezondur Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor forması giyiyordu.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.