HAZIRLIK MAÇLARI

22 Aralık 2016 Perşembe

KÜÇÜKÇEKMECE’DE KAYMAKAMLIK KOŞUSU YAPILDI.

KÜÇÜKÇEKMECE’DE KAYMAKAMLIK KOŞUSU YAPILDI.
Küçükçekmece Belediyesi ve ilçesi Milli Eğitim iş birliği ile okullararası sportif müsabakalar tertip komitesi tarafından organize edilen okullararası atletizm koşusu yarışmaları, Küçükçekmece Göl kenarı Koşu Parkuru’nda yapıldı.


Yarışmalara İlçe kaymakamı Harun Kaya,Küçükçekmece Belediye Başkan yardımcısı Recep Şencan, İlçe Milli Eğitim müdürü Vekili Hüseyin Borzkurt,İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Abdülbaki İnce,İlçe Milli Eğitim Gençlik ve Spor Müdürü Emre Koray Kara,Küçükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetler Müdürü Oktay Kurt, Okul Müdürleri ve Beden Eğitimi Öğretmenleri katıldı.
Küçükçekmece Göl kenarı Koşu Parkuru’nda yapılan koşularda 6 Kategoride 4 Kategorinde Söğütlüçeşme Orta Okulu 12 derece elde ederek güne damgasını vurarken dereceye girenlere madalyaları Harun Kaya, Küçükçekmece Belediye Başkan yardımcısı Recep Şencan, İlçe Milli Eğitim müdürü Vekili Hüseyin Bozkurt, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Abdülbaki İnce tarafından verildi.


Küçük Kızlar
1.Hicran Karatay-Söğütlüçeşme O.Okulu
2.Aslı Aydın- Söğütlüçeşme O.Okulu
3. Ecem Sümeyye Çengel- Söğütlüçeşme O.Okulu

Küçük Erkekler
1.İlyas Başol- Söğütlüçeşme O.Okulu
2. Mehmet Ali Benek- Söğütlüçeşme O.Okulu
3. Emre Karaoğlan- Söğütlüçeşme O.Okulu

Yıldız Kızlar
1.Dilay Yıldızhan- Söğütlüçeşme O.Okulu
2.Busenur Vurgun- Söğütlüçeşme O.Okulu
3.Edanur Cihan- Söğütlüçeşme O.Okulu

Yıldız Erkekler
1.Habat Ceyim- Söğütlüçeşme O.Okulu
2.Onur İnce - Söğütlüçeşme O.Okulu
3.Mahir Güneş- Söğütlüçeşme O.Okulu

Genç Kızlar
1.Enise Çorunlu-Atatürk Lisesi
2.Füreye Üneren-Kadriye Moroğlu Lisesi
3.Zehra Han-İsmet Aktar Lisesi

Genç Erkekler
1.Hayrettin Doğan-Nahit Menteşe Lisesi
2.Fatih Şahin-İsmet Aktar Lisesi
3.Hakan Hicabi Uslu –Sefaköy Lisesi

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.