HAZIRLIK MAÇLARI

2 Aralık 2016 Cuma

Küçükçekmece spor ‘un Altyapıda İstikrarı Devam Ediyor.

Küçükçekmece spor ‘un Altyapıda İstikrarı Devam Ediyor.
Küçükçekmece İlçesinin ismini taşıyan ve İstanbul un en köklü kulüplerinden biri olan Küçükçekmece spor son 5 Yılda Altyapı Kategorilerinde toplam 21 şampiyonluk elde ederek altyapıda başarı grafiğini devam ettirdi.


2016-2017 Futbol sezonunda A Takım olarak kötü bir sezon geçiren ve küme düşmesine kesin gözüyle bakılan Küçükçekmece spor Altyapıda elde etiği şampiyonluklar ve başarılarla İstanbul amatör futboluna, özelikle altyapıda hareketlilik getirmiş durumda...

Altyapıda aldığı başarılar ve şampiyonlukların yanı sıra profesyonel kulüplerin altyapısına kazandırdığı futbolcularla da dikkat çeken Küçükçekmece spor ilçede gözde bir kulüp olmaya devam ediyor. Deneyimli ve tecrübeli Altyapı Hocası Harun Özkan koordinatörlüğünde Küçükçekmece spor geçtiğimiz yıl U-19,U-17,U-16 ve U -15 'de şampiyon olurken 3 kategoride Türkiye şampiyonası eleme maçları oynadı.

2016-2017 Futbol Sezonunda A Takımda kötü bir sezon geçiren ve küme düşmesi kesinleşen Küçükçekmece spor U -17 Takımı namaglûp şampiyonluğunu ilan ederken U -15 'de 11 maçta 23 puan toplayarak Esenler sporun 4 puan gerisinden şampiyonluk yarışını devam ettirmekte. Yeşil-
Beyazlılar Altyapıda son beş yılda 21 şampiyonluk elde etmiş oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.