HAZIRLIK MAÇLARI

20 Aralık 2016 Salı

Küçükçekmece İdman Yurdu Gençleri Beş attı.

Küçükçekmece İdman Yurdu Gençleri Beş attı.
U-15 Ligi 6. Grupta orta sıralardan üst sıralara yükselmek isteyen takımlardan Küçükçekmece i.Yurdu spor Küçükçekmece Metin Oktay sahasında baştan sona üstün oynadığı karşılaşmada, sergilediği güzel futbolla beğeni kazanırken, Bakırköy Gençlik spor’u 5-0 farklı skorla yenerek üç puanın sahibi oldu.Karşılaşmaya iki ekip de hızlı başladı. Maçı kazanmak isteyen takımların karşılıklı ataklarında daha etkili olan ev sahibi Küçükçekmece i.Yurdu spor 17.Dakikada Hamdi can ve 25.Dakikada Bera'nın attığı gollerle ilk yarıyı 2-0 önde kaptı.
İkinci yarıda da üstünlüğü elden bırakmayan ev sahibi Küçükçekmece i.Yurdu spor 52,64.Dakikalarda Oğzuhan ve 70.Dakikada Bera kırmızı-Siyahlı takımın farka taşıyan gollerini atan futbolcular oldu ve karşılaşmayı 5-0 kazanarak üç puanında alan takım oldu.

Küçükçekmece i.Yurdu: Berkay, Lemi, Arda, Süleyman, Ekin, Hamdican, Ergün, Bera, Fatih, Ömer, Kerem, Oğuzhan Mete, Umut, Arif, Oğuzhan Yaman
Bakırköy Gençlik: Furkan Koray, Ergül, Ömer, Buğrahan, Samet, Salih, Muhammet, Hasan, Enes, Serhat, İsmail, Baha, Mustafa, Serhat, Yiğit, Efe 
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.