HAZIRLIK MAÇLARI

13 Aralık 2016 Salı

KartalGÜCÜ'nü Gösterdi.

KartalGÜCÜ'nü Gösterdi.
1923 Esenkent Spor'a Kartalgücü çelmesi.
1.Amatör lig 17.grupta  şampiyonluk mücadelesi veren 1923 Esenkentspor Gülsuyu Asım Kara spor tesislerinde oynadığı Kartalgücü karşısında sahadan  2-0 mağlubiyetle ayrılırken liderlik koltuğundan da oldu.


Maçın 40.dakikasında Kartalgücü takımının defans oyuncusu Yasin’in frikik atışında 1923 Esenkentspor kalecisi Fırat’ın hatasında top ağlara gitti ve skor 1-0 oldu. Maçın ilk devresi Kartalgücü’nün 1-0 üstünlüğü ile sona erdi.Kartalgücü 2.yarına Erhan’ın golü ile farkı 2 ye çıkardı. 1923 Esenkentspor kazandığı penaltı atışından da faydalanamayarak topu auta atınca farkı 1'e indirme şansını kaçıran Esenkent'li futbolcular motivasyon olarak da çöktüler.
Maçta başka gol olmayınca Kartalgücü sahadan 2-0 galip ayrıldı.
1923 Esenkentspor aldığı bun yenilgi ile ligde oynadığı 11 maçta 8 galibiyet 1 beraberlik 2 yenilgi ile 25 puanla averajla 3. sırada yer aldı.

Ligde aldığı 2 yenilgiyi de Kartalgücü takımından alan 1923 Esenkentspor önümüzdeki hafta deplasmanda Çakmakspor ile karşılaşacak.

Haber & Foto : Kadir Küçükay

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.