HAZIRLIK MAÇLARI

11 Aralık 2016 Pazar

KapaklıSitespor ve Çorlugençlerbirliği'nden sessiz randevuTekirdağ Süper Amatör Lig takımlarından Çorlugençlerbirliği takımı deplasmanda Kapaklı Sitespor takımına konuk oldu.
Kapaklı İlçe Stadyumunda oynanan müsabakaya ilgi büyüktü.Müsabakaya her iki takımda son derec tempolu ve istekli başladı.


Deplasmanda oynamasına rağmen Çorlugençlerbirliği takımının oyunu kontrol eden taraf olduğunu gözlemledik.

Kanat organizasyonlarıyla sonuca gitmek isteyen mavi siyahlı takım aradığı golü ilk kırkbeş dakikada bulamadı.müsabakanın ikinci yarısında iki takımında gol için ataklarını gözlemledik.


Özellikle Onur Çubukçu'nun direkten dönen topu maçın adeta kırılma anıydı.


Bu pozisyon ile birlikte Adem'in Çorlugençlerbirliği adına altı pasa girerken şutu kaleci tarafından kornere gönderilince müsabakanın tabelada golsüz sona erdiği tescillendi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.