HAZIRLIK MAÇLARI

28 Aralık 2016 Çarşamba

Kanlıcaspor Süper Amatöre Veda Etti.

Kanlıcaspor Ligden Düştü.
İstanbul Süper amatör ligde son haftalar yaklaştıkça bazı takımlar için artık dönülmez bir noktaya geliniyor. Bunlardan bir tanesi de Beykoz ilçesi temsilcilerinden Kanlıcaspor oldu. 

İstanbul Süper Amatör Lig 1. grupta mücadele eden Beykoz temsilcisi bugün oynadığı Davutpaşa müsabakasından 4-0 mağlubiyetle ayrılırken ligin bitmesine 3 hafta kala matematiksel olarak da tamamen şansını yitirmiş oldu. Ligde geride kalan 19 hafta sonunda bir maçını bay geçen Kanlıca spor 18 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik ve 13 mağlubiyet alarak 11 puan toplamayı başarabildi. Düşme hattında bulunan takımlar arasında en yakın rakibi ile arasında 11 puan fark oluşan Kanlıca Spor'un önümüzdeki haftayı bay geçmesi sebebi ile matematiksel olarak ligden düştüğü garantilendi. Bu grupta daha önce İstinye Spor'da ligden çekilmişti. Düşecek olan son takım ise önümüzdeki haftalarda belli olacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.