HAZIRLIK MAÇLARI

14 Aralık 2016 Çarşamba

Kanaryaspor Lideri yenerek iddiasını devam ettirdi.

Kanaryaspor, Lideri yenerek iddiasını devam ettirdi.
İstanbul 1.Amatör Lig 11.Grup Lider Yıldıztabyaspor ile takipçisi Kanarya spor Küçükçekmece Kanarya Sahasında karşı karşıya geldiler. Her iki     takımda sahaya mutlak galibiyet için çıkarken, sahada istediğini alan Kanarya Spor oldu.
Kanarya spor ile Yıldıztabyaspor takımları arasındaki önemli maçını Turgay Güzel, Burak Menteşe ve Özkan Aydın hakem üçlüsü yönetti.
Kanarya sahasındaki müsabakaya hızlı başlayan lider Yıldıztabyaspor maçın hemen başında gollü bularak 1-0 öne geçti.
Kalesinde erken gelen gollün şokunu çabuk atlatan Küçükçekmece temsilcisi Kanarya spor Mehmet'in attığı golle beraberliği yakalayarak ilk yarıyı karşılıklı atılan gollerle 1-1 berabere kaptı.
İkinci yarıda baskılı futbol sergileyen ev sahibi Kanaryaspor'da ikinci gol Ferhat'ın kafasından geldi ve atılan bu golle Mavi -Beyazlılar 2-1 öne geçti.
Karşılamada başka gol olmayınca ilk yarı karşılamasında Yıldız tabya sahasında
mağlup olduğu rakibini ikinci maçta kendi sahasında 2-1 yenmeyi başaran Kanaryaspor hem rövanşı hem de üç puanı alarak şampiyonluk iddiasını sürdürmüş oldu.
Karşılaşma sonrası rakibini yenmeyi başaran Kanaryalı futbolcular büyük sevinç
yaşadılar.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.