HAZIRLIK MAÇLARI

27 Aralık 2016 Salı

Kanarya spor’un Zirve Aşkı.

Kanarya spor’un Zirve Aşkı. 
İstanbul 1.Amatör Lig 11.Grupta Şampiyonluk yarışı veren Kanarya spor grubun iddialı takımlarından olan Çankırı Maruf spor’u 2-0 yenerek zirvedeki iddiasını sürdürdü.


Küçükçekmece Kanarya sahasında oynan maç yoğun güvenlik önlemi altındaki maçı Gökmen Dağ, Tolga Sutcan ve Furkan Ayna hakem triyosu yönett. 
Ligin 13.Haftasında 11.Grupta Kanarya spor ile Çankırı Maruf spor takımları sahaya mutlak galibiyet için çıktılar.


Maça hızlı başlayan ev sahibi takım Kanarya spor 25.Dakikada İsmail'in attığı golle 1-0 galip duruma geçti. İlk yarıyı bu skorla kapatan Kanaryaspor ikinci yarının 60.Dakikasında penaltı kazandı. Topun başına geçen Kaleci Abdullah topu dışarı atarak takım adına mutlak golden etti.


70.Dakikada ev sahibi takım Kanarya spor Faruk attığı golle farkı ikiye çıkartarak skoru 2-0 yaptı.

Misafir takım Çankırı Marufspor maçın boyunca birçok gol pozisyonu yakalasa da gole çeviremedi. Ancak ev sahibi takım Kanarya spor her iki yarıda ortaya koyduğu güzel futbol yanı sıra gol pozisyonlarını değerlendirerek karşılamadan 2-0 üstün ayrılarak sahadan üç puanla ayrılmasını bildi.

Kanaryaspor, Çankırı Marufspor karşında aldığı bu galibiyetle 25 puanla lider Yıldıztabyaspor'un üç puan gerisinden takip etmeye devam ederken Çankırı Maruf spor 'da 20 puanda kalmış oldu.


Stat: Küçükçekmece Kanarya
Hakemler: Gökmen Dağ, Tolga Sutcan, Furkan Ayna
Kanaryaspor: Abdullah, Serkan, Tolga, Ferhat, Hamit, Semih, Furkan Tuğlar,(Faruk),İsmail, Ramazan, Onur, Mehmet,(Erkan)
Teknik Direktör, Âdem Aktaş

Çankırı Marufspor: Erkan, Muharrem Çakır, Otden, Batuhan, Mithat, Mücaihit,(Tolga)Kubilay Ataklı, Halil, Ersin, Uğur, Muharrem Tekcan
Teknik Direktör, Arif Afakan
Goller:25.Dk. İsmail,70.Dk Faruk

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.